Vyberte stránku

Členem klubu se stanete ve chvíli zaplacení členského příspěvku.

Členský příspěvek „all inclusive“ na večerních akcích:
Páry – 1600 Kč.
Muži – 2000 Kč (samotným mužům je na většinu akcí vstup povolen pouze v doprovodu známého páru; na vybrané akce, které mají v názvu uvedeno „pro všechny“, mají povolen vstup i sólo muži, jejichž počet je však vždy omezen a závisí na celkovém počtu účastníků).
Samotné ženy – 500 Kč.

Členský příspěvek „all inclusive“ zahrnuje: neomezenou konzumaci alko i nealko nápojů, raut; pobyt ve společenské a hrací místnosti, v „zašívárně“, ve vířivce, v sauně s ochlazovacím bazénkem; použití ručníků, sprch, zamykacích skříněk, toalet, hygienických potřeb, kondomů, apod.

Desátý vstup zdarma. Každý příchozí (pár, žena, muž) obdrží věrnostní kartu, na kterou při každé návštěvě dostane razítko. Po jejím zaplnění devíti razítky vás kartička opravňuje k 10. vstupu zdarma.

V klubu je zakázáno používat mobilní telefony, fotoaparáty, kamery, tablety, notebooky apod. Veškerá záznamová zařízení si po příchodu odložte v šatně.

Jsme soukromý klub a vyhrazujeme si právo rozhodovat o tom, koho (ne)pustit dovnitř, což znamená, že některým osobám může být vstup odepřen, stejně tak platí, že z klubu může být dle našeho uvážení kdykoli vykázán ten, kdo se nachází v alkoholovém či jiném opojení a/nebo je nepříjemný, arogantní, agresivní, nedodržuje pravidla, nechová se slušně k ostatním návštěvníkům apod.

Akce SW klubu ANGELSWING jsou určeny především pro páry a samotné ženy, sólo muži mají na většinu akcí vstup povolen pouze v doprovodu známého páru.  Party, na které mají povolen vstup i samotní muži mají v názvu uvedeno „pro všechny“. Party pro všechny pořádáme zhruba jednou za měsíc.

V našem klubu platí zlaté pravidlo: „Ne, znamená ne“.

Prosíme o dodržování základních pravidel hygieny a používání kondomů (jsou k dispozici).

Ubytování. V horním patře klubu je možné se ubytovat. Máte-li o ubytování zájem, spojte se s námi (nejlépe telefonicky na č.tel. +420 – 704 309 225, či mailem: info@angelswing.cz anebo prostřednictvím kontaktního formuláře) a my vám sdělíme aktuální volné kapacity a ceny (pohybují se v rozmezí od 500 do 1500 Kč/noc/pár, vč. snídaně). Ubytování je možné nejen po námi pořádaných akcích, ale dle dohody i kdykoliv jindy.

Jsme s vámi od roku 2022

Jsme tu pro vás

U nás si můžete odpočinout, prožít něco nového, užít si života plnými doušky.

Přijďte se ponořit do uvolněné, erotikou nabité atmosféry, přijďte si zařádit a postupně poznávat nepoznané či posouvat svoje osobní mantinely.

Na zdraví!

V rámci členského příspěvku máte na výběr z mnoha nealko i alkoholických nápojů, a to jak studených, tak teplých. V lednici je vždy k dispozici víno, pivo, tonic, coca-cola, fanta, džusy a na stojanu si můžete vybrat minimálně z následujících lihovin: rum, whisky, gin, vodka, becherovka, fernet.

Adresa

Náš klub se nachází ve Statenicích, kousek od letiště Václava Havla. Přesnou adresu sdělíme na vyžádání.

+420 – 704 309 225
info@angelswing.cz

Víkendové SW party (většinou sobota, někdy pátek): 21:00 – 04:00

Privátní sauna, vířivka, azyl pro páry, soukromé akce – dle dohody