Vyberte stránku

O klubu

Členem klubu se stanete ve chvíli zaplacení členského příspěvku.

Členský příspěvek „all inclusive“ na večerních víkendových akcích:
Páry – 1500 Kč.
Muži – 2000 Kč (samotným mužům je na většinu akcí vstup povolen pouze v doprovodu známého páru; na vybrané akce, které mají v názvu uvedeno „pro všechny“, mají povolen vstup i sólo muži, jejichž počet je však vždy omezen a závisí na celkovém počtu účastníků).
Samotné ženy mají vstup zdarma.

Členský příspěvek „all inclusive“ zahrnuje: neomezenou konzumaci alko i nealko nápojů, raut; pobyt ve společenské a hrací místnosti, v „zašívárně“, v sauně s ochlazovacím bazénkem; použití ručníků, sprch, zamykacích skříněk, toalet, hygienických potřeb, kondomů, apod.

Členský příspěvek na čtvrtečních Saunových party:
Páry – 800 Kč.
Muži – samotní muži mají vstup povolen pouze v doprovodu známého páru a příspěvek pro ně činí 1000 Kč.
Samotné ženy mají vstup zdarma.

Členský příspěvek na Saunových party zahrnuje: nealko nápoje a pivo, chipsy; pobyt v sauně s ochlazovacím bazénkem, hrací místnosti a „zašívárně“; použití ručníků, sprch, zamykacích skříněk, toalet, hygienických potřeb, kondomů, apod.

 

V klubu je zakázáno používat mobilní telefony, fotoaparáty, kamery, tablety, notebooky apod. Veškerá záznamová zařízení si po příchodu odložte v šatně.

Jsme soukromý klub a vyhrazujeme si právo rozhodovat o tom, koho (ne)pustit dovnitř, což znamená, že některým osobám může být vstup odepřen, stejně tak platí, že z klubu může být dle našeho uvážení kdykoli vykázán ten, kdo se nachází v alkoholovém či jiném opojení a/nebo je nepříjemný, arogantní, agresivní, nedodržuje pravidla, nechová se slušně k ostatním návštěvníkům apod.

 

Večerní víkendové akce SW klubu ANGELSWING jsou určeny především pro páry a samotné ženy, sólo muži mají na většinu akcí vstup povolen pouze v doprovodu známého páru. Saunové party (Čt) jsou dočasně také určeny jen páry a samotné ženy, sólo muži mají vstup povolen pouze v doprovodu známého páru.

 

V našem klubu platí zlaté pravidlo: „Ne, znamená ne“.

Prosíme o dodržování základních pravidel hygieny a používání kondomů (jsou k dispozici).

Ubytování. V horním patře klubu je možné se ubytovat. Máte-li o ubytování zájem, spojte se s námi (nejlépe telefonicky na č.tel. +420 – 704 309 225, či mailem: info@angelswing.cz anebo prostřednictví kontaktního formuláře) a my vám sdělíme aktuální volné kapacity a ceny (pohybují se v rozmezí od 500 do 1500 Kč/noc, vč. snídaně). Ubytování je možné nejen po námi pořádaných akcích, ale dle dohody i kdykoliv jindy.

 

Jsme s vámi od roku 2022

Jsme tu pro vás

U nás si můžete odpočinout, prožít něco nového, užít si života plnými doušky.

Přijďte se ponořit do uvolněné, erotikou nabité atmosféry, přijďte si zařádit a postupně poznávat nepoznané či posouvat svoje osobní mantinely.

Na zdraví!

V rámci členského příspěvku máte na výběr z mnoha nealko i alkoholických nápojů, a to jak studených, tak teplých. V lednici je vždy k dispozici víno, pivo, tonic, coca-cola, fanta, džusy a na stojanu si můžete vybrat minimálně z následujících lihovin: rum, whisky, gin, vodka, becherovka, fernet. 

Adresa

Náš klub se nachází ve Statenicích, kousek od letiště Václava Havla. Přesnou adresu sdělíme na vyžádání.

Kontakt

+420 – 704 309 225
info@angelswing.cz

Otevírací doba

Víkendové SW party (většinou sobota, někdy pátek): 21:00 – 04:00
Saunové party (čtvrtek): 15:00 – 21:00

Translate »